REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

niedziela, 10 marzec 2013 13:30

III Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo

miastojaslo.pl812

,,Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj” Jigoro Kano (twórca judo)


Idea to towarzyszy naszym jasielskim judokom od dwudziestu lat. Powstała w 1993 roku sekcja judo w Jaśle do dnia dzisiejszego ma swoim sympatyków i kontynuatorów.
W sobotę 9 marca w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo.

miastojaslo.pl682


miastojaslo.pl744


Zawody zorganizowane na najwyższym poziomie dostarczyły pasjonatom tej dyscypliny sportu wiele emocjonujących chwil. Byliśmy świadkami większych i mniejszych sukcesów naszych judoków, którzy walcząc w swoich kategoriach wiekowych i wagowych dawali z siebie wszystko. Emocji i wzruszeń było co niemiara, tym bardziej, że dla części zawodników były to pierwsze tego typu zawody. Jasielscy judocy spisali się na medal, zdobywając zaszczytne miejsca.

miastojaslo.pl810


miastojaslo.pl954


Poziom zawodów sędziowie i trenerzy określili jako wysoki. Wszystkie pojedynki zacięte i na najwyższym poziomie. Zaprezentowane przez najmłodszych umiejętności pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wola walki, determinacja i zaciętość, tak w skrócie można byłoby opisać każdą z walk, którym z wielkim zaciekawieniem przyglądali się zgromadzeni kibice. Dużo większe emocje towarzyszyły obserwującym swoje pociechy rodzicom.

miastojaslo.pl987


miastojaslo.pl787


Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych, trenerom zaś satysfakcji z wyników swoich podopiecznych.

Zapraszamy do fotorelacji z mistrzostw

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+1 # sssss 2013-03-11 15:35
świetne zdjęcia
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin