REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 07 marzec 2013 11:40

Najpopularniejsi sportowcy Podkarpackiego Trójmiasta - finał plebiscytu

1

Aleksandra Stanek (UKS Akademia Sportów Walki - Judo Jasło, judo) i Aleksander Czerwiński (MKS MOSiR Jasło, siatkówka) znaleźli się w finałowej dziesiątce IV plebiscytu na najpopularniejszego sportowca i trenera Podkarpackiego Trójmiasta.


Dodatkowo Aleksandra Stanek otrzymała tytuł najbardziej popularnego młodzieżowca od Tygodnika Nowe Podkarpacie. Zwycięzcą w plebiscycie został koszykarz Dariusz Oczkowicz (KKK PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno, miejsce drugie przypadło Michałowi Bochenkowi (Automobilklub Małopolski w Krośnie, sporty samochodowe), trzecie Marcinowi Salamonikowi (KKK PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno, koszykówka). Jedyną kobietą w finałowej dziesiątce była jaślanka Aleksandra Stanek, która zajęła czwarte miejsce, dziesiątkę zamykał Aleksander Czerwiński (MKS MOSiR Jasło, siatkówka).

Zwycięzcą w kategorii trenerów okazał się Grzegorz Raus (Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno, MOSiR Krosno), na drugim miejscu uplasował się Janusz Maculski (KSTS MOSIR Karpaty Krosno, tenis stołowy), a na trzecim Marian Lorenc (KKSZ Urania MOSiR Krosno, szachy).

2


 

W plebiscycie wzięło udział 46 sportowców i 13 trenerów. Poniżej przestawiamy szczegółowe wyniki konkursu. Organizatorami plebiscytu byli burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, prezydent Krosna Piotr Przytocki i burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk wspólnie z prezesem zarządu „Nowego Podkarpacia” Tadeuszem Więckiem.

Kolejność - suma punktów (punkty z kuponów + punkty z sms-ów)

SPORTOWCY
1. Dariusz Oczkowicz (KKK PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno, koszykówka) - 15 574 punkty (989 pkt. z kuponów + 14 585 pkt. z sms-ów)
2. Michał Bochenek (Automobilklub Małopolski w Krośnie, sporty samochodowe) - 14 396 (699 + 13 697)
3. Marcin Salamonik (KKK PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno, koszykówka) - 13 608 (633 + 12 975)
4. Aleksandra Stanek (UKS Akademia Sportów Walki - Judo Jasło, judo) - 12 122 (408 + 11 714)
5. Damian Niemczyk (Stal Sanok, piłka nożna) - 11 801 (1368 + 10 433)
6. Piotr Hajduk (Karpaty Krosno, piłka nożna) - 11 734 (3876 + 7 858)
7. Rafał Niemiec (KSTS MOSIR Karpaty Krosno, tenis stołowy) - 11 634 (1656 + 9 978)
8 Marcin Włodarski (Karpaty Krosno, piłka nożna) - 11 446 (5192 + 6254)
9. Karol Adamiak (Stal Sanok, piłka nożna) - 11 385 (4222 + 7163)
10. Aleksander Czerwiński (MKS MOSiR Jasło, siatkówka) - 11 265 (2238 + 9 027)

3


 

11. Ireneusz Brożyna (JKS Czarni 1910 Jasło, piłka nożna) - 11 100 (3145 + 7 955)
12. Jakub Madej (Klub Sportowy Speed Jasło, pływanie) - 11 063 (372 + 10 691)
13. Bartłomiej Rabenda (Krośnieński Klub Biegacza MOSiR, lekkoatletyka) - 11 000 (337 + 10 663)
14. Arkadiusz Szczepanik (UKS Akademia Sportów Walki - Judo Jasło, judo) - 10 410 (257 +10 153)
15. Agnieszka Sobczyk (UKS Akademia Sportów Walki - Judo Jasło, judo) - 9 564 (660 + 8 904)
16. Piotr Cyrnek (KSTS MOSIR Karpaty Krosno, tenis stołowy) - 9 027 (1197 + 7830)
17. Ilona Tabisz (Krośnieński Klub Biegacza MOSiR, lekkoatletyka) - 8 933 (547 + 8 386)
18. Łukasz Szumiec (Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów, kolarstwo górskie) - 8 050 (281 + 7 769)
19. Paulina Filip (Krośnieński Klub Biegacza MOSiR, lekkoatletyka) - 7 972 (462 + 7510)
20. Adrian Szewczykowski (KSM Krosno, żużel) - 7 952 (283 + 7 669)
21. Agnieszka Dziadosz (KSS PWSZ Karpaty MOSiR Krosno, siatkówka) - 7 933 (685 + 7 248)
22. Grzegorz Duda (Automobilklub Małopolski w Krośnie, sporty samochodowe) - 6 297 (484 + 5 813)
23. Rafał Cabaj (KSS PWSZ Karpaty Krosno, siatkówka) - 6016 (466 + 5550)
24. Kamil Mastaj (Jasielski Klub Kyokushin Karate, karate) - 5 973 (366 + 5607)
25. Kevin Woelbert (KSM Krosno, żużel) - 5 582 (135 + 5447)
26. Jan Włodarczyk (KSS PWSZ Karpaty Krosno, siatkówka) - 5 566 (416 + 5150)
27. Katarzyna Nadziałek (KSS PWSZ Karpaty MOSiR Krosno, siatkówka) - 5 404 (485 + 4 919)
28. Tomasz Jaskółka (KKSz Urania MOSiR Krosno, szachy) - 5 299 (399 + 4900)
29. Bronisław Dedo (MKS MOSiR Jasło, siatkówka) - 5 081 (543 + 4 538)
30. Pavel Mojzis (Ciarko PBS Bank KH Sanok, hokej) - 4 859 (979 + 3 880)

IS Ola i trener P. CZArnecki



31-32. Joanna Beda (KSS PWSZ Karpaty MOSiR Krosno, siatkówka) - 4 646 (747 + 3899)
31-32. Angelika Władyka (KKSz Urania MOSiR Krosno, szachy) - 4 646 (374 + 4 272)
33. Dawid Róg (TSV Sanok, siatkówka) - 4 602 (130 + 4 472)
34. Łukasz Ciupa (KSS PWSZ Karpaty Krosno, siatkówka) - 4 548 (260 + 4288)
35. Marcin Kolusz (Ciarko PBS Bank KH Sanok, hokej) - 4 316 (1238 + 3078)
36. Sławomir Kwiek (JKS Czarni 1910 Jasło, piłka nożna) - 4 268 (803 + 3465)
37. Jakub Kokoć (Stal Sanok, piłka nożna) - 4 198 (656 + 3542)
38. Dariusz Bernacki (JKS Czarni 1910 Jasło, piłka nożna) - 3 887 (948 + 2939)
39. Marcel Drwięga (SKŁ Górnik Sanok, łyżwiarstwo szybkie) - 3 801 (216 + 3 585)
40. Krystian Ziaja (KKSz Urania MOSiR Krosno, szachy) - 3 517 (468 + 3049)
41. Arkadiusz Borczyk (Automobilklub Małopolski w Krośnie, sporty samochodowe) - 2870 (337 + 2533)
42. Tobias Busch (KSM Krosno, żużel) - 2 805 (213 + 2592)
43. Tomasz Liput (Karpaty Krosno, piłka nożna) - 2 461 (898 + 1563)
44. Piotr Michalski (SKŁ Górnik Sanok, łyżwiarstwo szybkie) - 2 142 (327 + 1815)
45. Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok, hokej) - 2 099 (883 + 1216)
46. Maciej Biega (SKŁ Górnik Sanok, łyżwiarstwo szybkie) - 2 098 (622 + 1476)

 

TRENERZY
1. Grzegorz Raus (Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno, MOSiR Krosno, piłka nożna) - 5628 punktów (1338 z kuponów + 4 290 z sms-ów)
2. Janusz Maculski (KSTS MOSIR Karpaty Krosno, tenis stołowy) - 5542 (427 + 5 115)
3. Marian Lorenc (KKSZ Urania MOSiR Krosno, szachy) - 4110 (125 +3985)

4


 

4. Wacław Katan (Krośnieński Klub Biegacza MOSiR, lekkoatletyka) - 3686 (420 + 3266)
5. Marcin Maculski (Ósemka Krosno, piłka nożna) - 2769 (274 + 2495)
6. Przemysław Czarnecki (UKS Akademia Sportów Walki - Judo Jasło, judo) - 2475 (124 + 2351)
7. Damian Ciborowski (Klub Sportowy Speed Jasło, pływanie) - 2427 (69 + 2358)
8. Robert Hap (JKS Czarni 1910 Jasło, piłka nożna) - 2292 (863 + 1429)
9. Dominik Stanisławczyk (KSS PWSZ Karpaty MOSiR Krosno, siatkówka) - 2169 (187 + 1982)
10. Dusan Radović (KKK PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno, koszykówka) - 1722 (90 + 1632)
11. Marcin Ćwikła (Ciarko PBS Bank KH Sanok, hokej) - 1416 (616 + 800)
12. Mateusz Gliwa (MKS MOSiR Jasło, siatkówka) - 1382 (86 + 1296)
13. Grzegorz Mitoraj (Jasielski Klub Kyokushin Karate, karate) - 922 (61 + 861)

Liczba kuponów - w sumie: 780 (Nowe Podkarpacie - 732, Obiektyw Jasielski - 28, Tygodnik Sanocki - 20). Liczba sms-ów: 5310

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # fili 2013-03-07 11:48
Gratulacje!!!!! !!!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin