REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 14 kwiecień 2014 02:00

II miejsce rocznika 2006 w Nowym Sączu

1

W sobotę 12 kwietnia drużyna Szóstki Jasło rocznik 2006 uczestniczyła w „Wielkanocnej zabawie piłkarskiej” Akademii Sandecja w Nowym Sączu.


Nasi chłopcy rozegrali bardzo dobre zawody, a przy tym dobrze się bawili. Aby uatrakcyjnić turniej organizatorzy zaplanowali rywalizacje w dwóch etapach. Jedna rywalizacja podczas bezpośrednich meczy każdy z każdym, oraz konkurencji w strefie zabaw, do których należały mistrz żonglerki, mistrz jedenastek, mistrz krótkich podań. Punkty zdobyte w meczu były sumowane z punktami zdobytymi przez drużynę w strefie zabaw. Trzeba przyznać, że nasi chłopcy podeszli do całego turnieju bardzo ambitnie, dzięki czemu nie przegrali żadnego z siedmiu meczy. Zremisowali trzy spotkania z: Dunajcem Nowy Sącz 1:1, Akademią Sandecja-Biali 2:2 i Wisłą Kraków 0:0. W pozostałych czterech meczach wygrali z Błyskawicą Proszówki 2:1, Biegoniczanką/Sokolniki Stary Sącz 3:0, Halnym Kamienicą 3:0, oraz Akademią Sandecja-Czarni 4:1. Po każdym rozegranym spotkaniu drużyny przechodziły do strefy zabaw, gdzie do zdobytych punktów w meczu, można było dołożyć do swojego dorobku kolejne punkty wywalczone w wyżej wymienionych konkurencjach. W tej strefie nasza drużyna zdobyła 15 punktów co łącznie z 15 punktami zdobytymi w czasie rozegranych meczy, zapewniło nam drugie miejsce w całym turnieju, tuż za gospodarzami Akademią Sandecją Biali.

3


5
Wszyscy chłopcy zapracowali na sukces kolejny raz pokazując, że dyscyplina sportowa jaką wybrali, a jest nią piłka nożna, przynosi im dużo radości i satysfakcji, a wskazówki trenera podczas treningów przenoszone są na spotkania turniejowe. Na nagrodę indywidualną najlepszego bramkarza turnieju zapracował po raz kolejny nasz bramkarz Maciej Leśniak, który pięknymi interwencjami i strzelonym golem z własnego pola karnego ,,postawił kropkę nad i.''
Serdeczne podziękowania dla organizatora turnieju Jerzego Czarneckiego z Akademii Sandecja, który zawsze pamięta o naszym klubie podczas organizowanych turniejów. Gorące podziękowania dla rodziców za transport i wspieranie dopingiem naszych chłopców.
Skład naszej drużyny: Kamil Czech, Wiktor Fara, Karol Potera, Dominik Bilski, Igor Muzyka, Marek Pikos, Maciej Leśniak, Maciej Dziedzic, Mateusz Szot.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Akademia Sandecja Biali
2. UKS 6 Jasło
3. Biegoniczanka/ Sokolniki Stary Sącz
4. Dunajec Nowy Sącz
5. Akademia Sandecja Czarni
6. Wisła Kraków
7. Błyskawica Proszówki
8. Halny Kamienica.

,,Szóstka” Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin