REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 07 kwiecień 2014 02:00

Judoczki z UKS MOSiR JASŁO Mistrzyniami Polski

DSC 1058

Ogromnym sukcesem zakończył się udział podopiecznych Michała Czarneckiego w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Judo.


Najważniejsza impreza roku dla tej kategorii wiekowej, odbyła się w dniach 29-30.03.2014 w Luboniu.
W zawodach udział wzięli najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całej Polski aby walczyć o tytuł Mistrza Polski.

DSC 0862


DSC 1033

Mistrzyniami naszego kraju zostały:
Marlena Gajecka w kategorii do 36kg.
Adriana Gajecka w kategorii do 44kg.
Dziewczyny w świetnym stylu pokonywały swoje rywalki , chodź poziom był wysoki, ale waleczność i hard ducha dały efekty wspaniałych walk i triumfu w swoich kategoriach.

DSC 1044


DSC 1045

Oprócz dziewczyn, które wywalczyły medale blisko podium uplasowały się Grzegorz Żytniak zajmując V miejsce. Grzegorz wspaniale brnął przez walki eliminacyjne, niestety walkę półfinałową przegrał. Walczył z bardzo mocnym przeciwnikiem (który został obecnie Mistrzem Polski).Walcząc o brązowy medal zabrakło trochę szczęścia i w ostatnich sekundach otrzymał karę co zaważyło na wyniku walki.
Bardzo dobrze zaprezentował się również Kamil Nowak, który uplasował się na VII punktowanym miejscu w skali kraju. W zawodach również wystartowali: Patryk Piątek, Szymon Kaźmierczyk oraz Beata Lejkowska, ale niestety nie przebrnęli walk eliminacyjnych.
Bardzo dobry występ naszych zawodników przyczynił się do wywalczenia I miejsca w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski. Jest to ogromny sukces dla naszego klubu i miasta, ponieważ żadnemu klubowi w całej Polsce nie udało się zdobyć dwóch złotych medali.
W całej historii tej dyscypliny w naszym mieście był to pierwszy taki sukces.
Gratulujemy Judokom oraz składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do tych sukcesów. Serdeczne podziękowania dla: Urzędu Miasta Jasła, Starostwa Powiatowego w Jaśle, MOSIR JASŁO, MGM - reklamy – Państwo Maria i Jerzy Kwaśny, STĘPINIANKA producent wody, ZPOW PEKTOWIN – NATUREX Jasło, EKOMAX, Betoniarnia JARKOMET, SOLKJAS, Tarnopak Sp. Z o.o. Zakład Produkcji Opakowań F.H.U. DOB- SPAW - Dobosz Przemysław, SKAT- POL- Łukasz Kuzak, Firma przewozowa „MICHAEL” - Tadeusz Dykas, Siec sklepów „MPM” Jasło, Mr Grubcio - Restauracja - Paweł Kosiba, Firma przewozowa ERA- Krzysztof Haśko.

www.judomosir.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin