wtorek, 05 marzec 2013 14:11

Mistrzostwo Województwa dla Judoczek UKS MOSIR JASŁO

IS 5

W dniu 02.03.2013 (sobota) w Krośnie rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w kategorii Juniorów młodszych, młodzików oraz dzieci.

Bardzo dobrze w tym turnieju zaprezentowali się podopieczni trenera Michała Czarneckiego, którzy wywalczyli tytuł:
Mistrzyń Województwa w klasyfikacji medalowej, natomiast nasi chłopcy znaleźli się na 3 miejscu.

IS 1

W klasyfikacjach indywidualnych tytuł Mistrza Województwa wywalczyli:
Mierzwa Kamil
Motkowicz Zuzanna
Górska Wiktoria
Barbara Śliwa
Kwaśny Maja
Kwaśny Gabriela
Sudyka Szymon
Koszelnik Franciszek
Żebracka Karolina
Piątek Patryk

IS 2

Srebrne medale na tym turnieju zdobyli:
Florko Dominika
Żebracki Łukasz

IS 3

Natomiast na trzecim miejscu na podium stanęli:
Piątek Jakub
Kurcab Mikołaj
Lejkowska Beata
Hendzel Mateusz
Motkowicz Julia

Natomiast na czwartym miejscu uplasował się:
Żytniak Grzegorz

IS 5

Wszystkim jasielskich judokom gratulujemy udanego startu. Dziękujemy również wszystkim osobom, które wspierają nasze działania.

Więcej informacji można znaleźć na www.judomosir.pl

UKS MOSIR JASŁO