REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 04 marzec 2013 13:56

Policjanci rywalizowali o Puchar Komendanta w siatkówce


w

Znamy zwycięzców I Wojewódzkiego Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów o Puchar Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.


W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. Drugie miejsce na podium wywalczyła reprezentacja komendy wojewódzkiej, a trzecie zajął zespół, w skład którego weszli  policjanci z Niska  i Tarnobrzega.

e


 

W minioną sobotę hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle stała się areną zmagań drużyn uczestniczących w I Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów. Jego organizatorem była jasielska Policja oraz Zarząd Terenowy NSZZP w Jaśle. W zawodach uczestniczyło dziewięć zespołów reprezentujących jednostki Policji garnizonu podkarpackiego:  KWP, KMP, OPP, SPAP Rzeszów, KPP Sanok, KPP Lesko, KPP Jasło, KPP Ustrzyki Dolne, KPP Nisko/KMP Tarnobrzeg.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał mł. insp. Andrzej Wędrychowicz - Komendant Powiatowy Policji w Jaśle, który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach. Zespoły rywalizowały w trzech grupach. Grając systemem „każdy z każdym” zajęły miejsca rankingowe uprawniające do gry odpowiednio o pierwsze, czwarte i siódme miejsce w turnieju. Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjemnej, sportowej atmosferze współzawodnictwa i gry fair play. Po zaciętych grach eliminacyjnych, w finale turnieju zagrały drużyny: KPP Nisko/ KMP Tarnobrzeg, KWP Rzeszów oraz OPP Rzeszów. Po emocjonującym pojedynkach,  zwycięstwo przypadło drużynie oddziału prewencji. Drugie miejsce na podium zajęła reprezentacja komendy wojewódzkiej, a trzecie zespół składający się z funkcjonariuszy z Niska i Tarnobrzega. Najlepszą zawodniczą turnieju wybrana została Agata Zych z KPP w Nisku. Za najlepszego zawodnika uznano Pawła Knuta z OPP w  Rzeszowie.

r


W imieniu Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, zwycięzcom turnieju puchar wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Sławomir Szczupak.  W uroczystym zakończeniu turnieju i rozdaniu nagród udział wzięli również Komendant Powiatowy Policji w Jaśle mł. insp. Andrzej Wędrychowicz,  Prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej Wiesław Radomski oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP w Rzeszowie Józef Bąk. 

KPP Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin