wtorek, 25 luty 2014 14:12

VII Jasielski Festiwal Siatkówki

FOTO PROFIL

Pod naszym patronatem! Już w marcu od 20 do 23 marca odbędzie się VII Jasielski Festiwal Siatkówki, którego organizatorem jest Gimnazjum nr 1 oraz UKS Lider.

Honorowy patronat nad imprezą objął Andrzej Czernecki, Burmistrz Miasta Jasła. Zawody odbywać się będą w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdują się stronie www.gim1jaslo.edu.pl oraz na www.facebook.com/JasielskiFestiwalSiatkowki

siatkowka

UMJ