niedziela, 03 marzec 2013 09:49

Puchar Burmistrza Miasta Jasło – Chyrowa 2013

miastojaslo.pl591

W sobotę 2 marca 2013 roku na stoku w Chyrowej odbyło się Zawody narciarskie i snowboardowe o Puchar Burmistrza Miasta Jasło.

Chyrowa to miejscowość położona w Beskidzie Niskim. To malownicze miejsce gwarantuje niezapomniane, pełne atrakcji chwile.

miastojaslo.pl213

W zawodach wystartowało ponad 110 zawodników, którzy rywalizowali na wymagającej ponad 500 metrowej trasie. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Klub Narciarski z Jasła oraz sieć sklepów MPM Jasło.

miastojaslo.pl523

miastojaslo.pl81

Celem imprezy było propagowanie aktywności fizycznej poprzez narciarstwo i integracja jasielskiego środowiska narciarskiego. W trakcie trwania zawodów można było odczuć atmosferę zdrowej rywalizacji sportowej. Zawody przebiegały bardzo sprawnie, wszyscy zawodnicy wytyczoną trasę pokonali przejazd.

miastojaslo.pl576

Organizatorzy byli zadowoleni z frekwencji oraz ze słonecznej pogody jaka przywitała zawodników na stoku. W ceremonii zakończenia uczestniczyli: Burmistrz Miasta Jasło Andrzej Czarnecki, Janusz Rygiel wraz z żoną właściciele Chyrowa Ski, Grzegorz Prucnal oraz Przedstawiciele MKN Jasło.

www.lysagora.info