REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 30 styczeń 2014 17:04

Biegamy na nartach

mini

Mamy wreszcie prawdziwą zimę, a narciarstwo biegowe w Jaśle może dalej się rozwijać.


Bezpłatne zajęcia, zorganizowane przez Miasto Jasło cieszą się wielkim zainteresowaniem. Trzykilometrowa trasa skuterem śnieżnym jest dobrze przygotowana, a dzieci pokonują co raz dłuższe odcinki i zdobywają nowe umiejętności.

Zdjęcie0774


Zdjęcie0776

Zajęcia, które prowadzone będą do 28 lutego, adresowane są dla zamieszkałych w Jaśle uczniów jasielskich gimnazjów i szkół podstawowych. Głównym celem zajęć jest popularyzacja narciarstwa biegowego poprzez naukę od podstaw oraz doskonalenie wcześniej nabytych umiejętności.

Zdjęcie0777


Zajęcia realizowane są w głównej mierze w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Dla dzieci biorących udział w zajęciach zapewniony jest podstawowy sprzęt sportowy: narty biegowe, buty narciarskie oraz kijki. Można również za zgodą instruktora wykorzystać prywatny sprzęt sportowy.

Zdjęcie0781


Trasy narciarskie wykonane są na terenie boiska sportowego przy ul. Sikorskiego 15 oraz na terenach przyległych do obiektów MOSiR w Jaśle.

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin