REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 27 styczeń 2014 20:35

Drużyna 2001 najlepsza w okręgu

b

Znakomite zawody rozegrała drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2001 w sobotę 25 stycznia 2014 roku na XXIV Halowym Turnieju o Puchar Prezesa OZPN w Krośnie.


Na turniej zostało zaproszone siedem drużyn z naszego okręgu i gościnnie jedna drużyna ze Słowacji - OFZ Prešov. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, my trafiliśmy do grupy A z drużynami: LUKS Partyzant Targowiska, Ekoball Sanok II i Ekoball Sanok. W pierwszym meczu z drużyną LUKS Partyzant Targowiska po jednostronnym widowisku wygrywamy 4:0. W meczu z naszym drugim przeciwnikiem grupowym Ekoball Sanok graliśmy wyrównane spotkanie i choć skonstruowaliśmy kilka składnych akcji, to tylko raz pokonaliśmy bramkarza drużyny przeciwnika wygrywając 1:0. Z naszym ostatnim rywalem w grupie Ekoball Sanok II, graliśmy spokojnie i mając już zapewnione wyjście z grupy trener wprowadzał dużo zmian, a mecz ostatecznie zakończył się bezbramkowym remisem. W półfinale trafiliśmy na drugą drużynę grupy B – Orzełki Brzozów. Od pierwszych minut nasza drużyna przewarzała na boisku tworząc składne akcje, co zaowocowało dwoma zdobytymi golami i naszą wygraną 2:0. W finale graliśmy z drużyną gospodarza turnieju Karpaty Krosno, która to do półfinałów z przekroju meczów w turnieju grała najlepszą piłkę. Jednak dobrze nakreślony naszym zawodnikom plan taktyczny przez trenera Artura Tomaszewskiego i pełna realizacja wskazanej taktyki przez naszych zawodników pozwoliła nam wygrać finał wynikiem 1:0.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Gajda, Szymon Wójtowicz, Szymon Stasz, Arkadiusz Majka, Hubert Płaza, Wiktor Brągiel, Paweł Ciuła, Adam Górka, Szymon Frączek, Szymon Pankiewicz, Patryk Bukrij, Mikołaj Jelec, Bernardo Fernandes Machado.

aKlasyfikacja końcowa turnieju:
1.UKS 6 Jasło
2.Karpaty Krosno
3. Ekoball Sanok
4.Orzełki Brzozów
5. OFZ Prešov
6. Ekoball Sanok II
7.APJasło
8. LUKS Partyzant Targowiska
Gratulujemy trenerowi Arturowi Tomaszewskiemu i jego zawodnikom czwartego już wygranego turnieju w tym halowym sezonie. Życzymy dalszych sukcesów.

UKS 6 Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin