REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 27 styczeń 2014 20:22

II miejsce rocznika 2004 na turnieju w Pilźnie

1

22.01.2014r. w Pilźnie zagraliśmy w turnieju o Puchar Burmistrza Pilzna.


W pierwszym meczu turnieju zagraliśmy z Rzemieślnikiem II Pilzno. Przeciwnik słabszy więc wynik 8:0 nie mógł dziwić. Bramki strzelili M. Niedziałkowski-2, P. Filipak-2, A. Więcek, M. Samborski, W. Kotulak oraz K. Górski. W drugim meczu remisujemy 0:0 z Rzemieślinikiem I Pilzno. Przez cały mecz nasza przewaga, ale tym razem brakło skuteczności. Z 5 dobrych okazji bramkowych nie wykorzystujemy żadnej. W 3 meczu wygrywamy po bardzo dobrej grze 5:0 z Brzostowianką Brzostek. Bramki strzelili W. Kotulak-3, M. Samborski, M. Niedziałkowski. Kolejny mecz miał zadecydować o naszym miejscu w turnieju. Igloopol Dębica jest na pewno wymagającym rywalem, który ostatnio wygrał turniej w Rzeszowie i zajął 2 miejsce na turnieju w Mielcu. Początek trochę nerwowy i w 4 minucie tracimy bramkę. Od tego momentu zaczęliśmy grać. Świetny mecz rozgrywa Przemek Filipak który w 6 minucie strzela wyrównującą bramkę. W 9 minucie M. Zabadała strzela na 2:1. Gdy wydaje się że wygramy ten mecz w ostatniej minucie niegroźny strzał prawie z połowy boiska w środek naszej bramki przepuszcza dobrze broniący w tym turnieju W. Potera. Trudno czasami tak jest, że nawet najlepsi robią błędy, szczególnie w tak młodym wieku. Nas najbardziej jednak cieszą pochwały od innych osób, że graliśmy bardzo ładną piłkę i powinniśmy wygrać ten mecz. W 5 meczu turnieju wygrywamy z Wisłoką Dębica 2:0 po bramkach A. Więcka i M. Niedziałkowskiego,. Szczególnie bramka Mateusza była niezwyklej urody. Na dużej szybkości potrafił minąć 3 zawodników rywali i uderzył obok bramkarza. Brawa od kibiców zasiadających na trybunach zasłużone. W ostatnim meczu wygrywamy 3:1 z Chemikiem Pustków i zajmujemy II miejsce w turnieju. Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik AP Jasło Wiktor Potera.
Skład drużyny AP Jasło: Potera Wiktor, Tusiński Szymon, Zabadała Mikołaj, Ratuszniak Sebastian, Niedziałkowski Mateusz, Filipak Przemysław, Górski Kacper, Wanat Wiktor, Kotulak Wojtek, Armata Damian, Więcek Adrian, Samborski Maciej, Trener: Janusz Sokołowski.
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. LKS Igloopol Dębica
2. Akademia Piłkarska Jasło
3. LKS Rzemieślnik Pilzno I
4. KS Wisłoka Dębica
5. Brzostowianka Brzostek
6. KS Chemik Pustków
7. LKS Rzemieślnik Pilzno II

AP Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin