poniedziałek, 27 styczeń 2014 20:22

II miejsce rocznika 2004 na turnieju w Pilźnie

22.01.2014r. w Pilźnie zagraliśmy w turnieju o Puchar Burmistrza Pilzna.

W pierwszym meczu turnieju zagraliśmy z Rzemieślnikiem II Pilzno. Przeciwnik słabszy więc wynik 8:0 nie mógł dziwić. Bramki strzelili M. Niedziałkowski-2, P. Filipak-2, A. Więcek, M. Samborski, W. Kotulak oraz K. Górski. W drugim meczu remisujemy 0:0 z Rzemieślinikiem I Pilzno. Przez cały mecz nasza przewaga, ale tym razem brakło skuteczności. Z 5 dobrych okazji bramkowych nie wykorzystujemy żadnej. W 3 meczu wygrywamy po bardzo dobrej grze 5:0 z Brzostowianką Brzostek. Bramki strzelili W. Kotulak-3, M. Samborski, M. Niedziałkowski. Kolejny mecz miał zadecydować o naszym miejscu w turnieju. Igloopol Dębica jest na pewno wymagającym rywalem, który ostatnio wygrał turniej w Rzeszowie i zajął 2 miejsce na turnieju w Mielcu. Początek trochę nerwowy i w 4 minucie tracimy bramkę. Od tego momentu zaczęliśmy grać. Świetny mecz rozgrywa Przemek Filipak który w 6 minucie strzela wyrównującą bramkę. W 9 minucie M. Zabadała strzela na 2:1. Gdy wydaje się że wygramy ten mecz w ostatniej minucie niegroźny strzał prawie z połowy boiska w środek naszej bramki przepuszcza dobrze broniący w tym turnieju W. Potera. Trudno czasami tak jest, że nawet najlepsi robią błędy, szczególnie w tak młodym wieku. Nas najbardziej jednak cieszą pochwały od innych osób, że graliśmy bardzo ładną piłkę i powinniśmy wygrać ten mecz. W 5 meczu turnieju wygrywamy z Wisłoką Dębica 2:0 po bramkach A. Więcka i M. Niedziałkowskiego,. Szczególnie bramka Mateusza była niezwyklej urody. Na dużej szybkości potrafił minąć 3 zawodników rywali i uderzył obok bramkarza. Brawa od kibiców zasiadających na trybunach zasłużone. W ostatnim meczu wygrywamy 3:1 z Chemikiem Pustków i zajmujemy II miejsce w turnieju. Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik AP Jasło Wiktor Potera.
Skład drużyny AP Jasło: Potera Wiktor, Tusiński Szymon, Zabadała Mikołaj, Ratuszniak Sebastian, Niedziałkowski Mateusz, Filipak Przemysław, Górski Kacper, Wanat Wiktor, Kotulak Wojtek, Armata Damian, Więcek Adrian, Samborski Maciej, Trener: Janusz Sokołowski.
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. LKS Igloopol Dębica