piątek, 17 styczeń 2014 18:45

Sportowcy u burmistrza

sportowcy-min

Reprezentanci klubu sportowego UKS Szóstka (rocznik 2001) oraz Alan Ciborowski i Roksana Ciborowska wraz ze swoimi trenerami byli gośćmi burmistrza Jasła Andrzeja Czerneckiego.

sportowcy

Klub Sportowy Szóstka pod koniec ubiegłego roku zdobył I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Trebisova (Słowacja), a Alan Ciborowski wraz z siostrą Roksana uczestniczyli w Pucharze Polski w Narciarstwie Biegowym (Jakuszyce 4-5 stycznia). Alan wygrał w kategorii Junior D, pokonując Mistrza Polski z zeszłego sezonu. Roksana, rywalizując o rok starszymi koleżankami, zajęła wysokie 9 miejsce.

UMJ