diabetologiaSzpital Specjalistyczny w Jaśle wstrzymał przyjmowanie pacjentów na niektóre oddziały.

środa, 01 kwiecień 2020 15:17

Woda dla jasielskich medyków

wodaSieć specjalistycznych sklepów z alkoholem Al. Capone działająca na terenie południowej Polski wspiera polskich medyków

środa, 01 kwiecień 2020 15:10

Lekarka z Jasła zarażona koronawirusem

szpitalWczoraj otrzymano pozytywny wynik badania na koronawirusa u lekarki z Jasła, która pracowała w przychodni przy ul. Szopena w Jaśle.

aplikacjaZ obowiązkową kwarantanną domową wiąże się od dziś dodatkowy obowiązek – korzystanie z aplikacji Kwarantanna domowa.

zusZwolnienie małych firm ze składek ZUS, świadczenie postojowe czy brak opłaty prolongacyjnej – to tylko niektóre rozwiązania prawne

virusPotwierdzono kolejne 13 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim (razem mamy teraz 93)

wtorek, 31 marzec 2020 14:12

Koronawirus w Polsce. Nowe obostrzenia!

Koronawirus w Polsce. Nowe obostrzenia!Podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował o kolejnych ograniczeniach w związku z koronawirusem.

wtorek, 31 marzec 2020 09:43

Odpowie za wypalanie traw

trawyPolicjanci z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który podpalił suchą trawę.

zusDotychczas wpłynęło 361 wniosków w sprawie odroczenia terminu płatności składek (w oddziale ZUS w Rzeszowie – 298, w Jaśle – 63.).

poniedziałek, 30 marzec 2020 10:48

Kolejne ofiary wirusa.

virusZ przykrością informujemy o dwóch zgonach w szpitalu w Łańcucie.

piątek, 27 marzec 2020 14:29

Profil Zaufany - elektroniczny kontakt

profil zaufany UMJW obecnej sytuacji (stan epidemii) coraz więcej osób korzysta z możliwości załatwiania spraw urzędowych za pośrednictwem komunikacji elektronicznej. Wiele z nich jest możliwe dzięki posiadaniu Profilu Zaufanego.


Rodzice nadal będą mogli korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczegoRodzice, którzy wykorzystali dodatkowy zasiłek opiekuńczy, mogą wnioskować o wypłatę tego świadczenia na kolejny okres.

środa, 25 marzec 2020 11:34

Koronawirus – a opieka nad zwierzętami

Koronawirus – a opieka nad zwierzętamiW okresie obowiązkowej 14 dniowej kwarantanny nie wolno wychodzić z domu by pójść do sklepu czy pospacerować z psem.

środa, 25 marzec 2020 10:52

Pomoc dla potrzebujących – koronawirus

Pomoc dla potrzebujących – koronawirus Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło specjalną elektroniczną platformę dla osób potrzebujących pomocy, a przebywających w kwarantannie.

coronavirusPrzekazuję aktualne dane liczbowe: obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6877 osób, a  7365 są poddane kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 55  osób.