REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 25 grudzień 2013 13:30

,,By Boże Narodzenie było na zawsze w naszych serach” - żywa szopka w Jaśle

miniaturka szopka

W Wigilię Bożego Narodzenia mieszkańcy Jasła i licznie zgromadzeni goście, wspólnie z ojcami franciszkanami kolędowali przy żywej szopce. Fotorelacja


Przyszli dla wspaniałej i niepowtarzalnej atmosfery . Przygotowania do szopki trwały od dłuższego czasu. W żywej szopce nie zabrakło zwierząt: osiołka, kucyka i baranków.
W ten wyjątkowy wieczór można było przenieść się myślach do Betlejem, czuwać z Maryją i Józefem przy nowo narodzonym Dzieciątku, śpiewając kolędy.

IS DPP 0004


IS DPP 0013


- Oby każda noc w naszym życiu mogła być taka jak noc Bożego Narodzenia, rozjaśniona światłem wewnętrznym - mówił o. Krzysztof Kozioł
Spotkanie przy szopce zakończyła o godzinie 22 pasterka dla najmłodszych, ich rodziców i opiekunów, natomiast o północy pozostali wierni wzięli udział w uroczystej Mszy św.

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin