środa, 20 listopad 2013 21:36

Weź udział w konkursie fotograficznym – masz jeszcze dwa tygodnie!

eol2

Za dwa tygodnie, 2 grudnia, upływa termin składania prac na konkurs „Jasło – Moje Miasto”.

Znajdź najlepsze zdjęcia w swoim domowym archiwum albo „upoluj” je na mieście i zgłoś się do konkursu. W zawodach, w tym roku mogą wziąć udział również dorośli.
W tym roku hasło przewodnie brzmi: „Piękno Jasła ukryte w detalach”

Jaslo-Moje-Miasto.jpg

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Najciekawsze prace mają szansę znaleźć się w publikacjach dotyczących miasta Jasła. Termin składania prac do 2 grudnia.
To już XIX edycja konkursu. Jego organizatorami są Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.

Więcej informacji:

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM – MASZ JESZCZE DWA TYGODNIE!

SMJiRJ