REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 04 wrzesień 2013 21:14

Podkarpaccy farmaceuci w mieście Łukasiewicza

Pod naszym patronatem! Już w najbliższy piątek (6 września) wykładowcy polskich uczelni medycznych z Krakowa, Poznania i Łodzi, a także przedstawiciele branży farmaceutycznej przyjadą do Jasła na konferencję „Apteka Łukasiewicza, czyli człowiek w centrum uwagi”.


Wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Jasła i Instytut Łukasiewicza wpisuje się w obchody 160. rocznicy powstania światowego przemysłu naftowego i gazowniczego, którego podstawy stworzył farmaceuta Ignacy Łukasiewicz. Konferencja ta jest również jednym z elementów programu „Jasło - Miasto Wiedzy”. Programu, który ma stworzyć lepsze warunki dla kreowania twórczych postaw wśród młodego pokolenia, dla którego wzorem może być wielki wynalazca związany z Jasłem.

IS Program pop


Serdecznie zapraszamy na konferencję, która odbędzie się w Podkarpackiej Szkole Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle. Rozpoczęcie o godz. 10.

UMJ

 

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin