środa, 04 wrzesień 2013 21:14

Podkarpaccy farmaceuci w mieście Łukasiewicza

Pod naszym patronatem! Już w najbliższy piątek (6 września) wykładowcy polskich uczelni medycznych z Krakowa, Poznania i Łodzi, a także przedstawiciele branży farmaceutycznej przyjadą do Jasła na konferencję „Apteka Łukasiewicza, czyli człowiek w centrum uwagi”.

Wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Jasła i Instytut Łukasiewicza wpisuje się w obchody 160. rocznicy powstania światowego przemysłu naftowego i gazowniczego, którego podstawy stworzył farmaceuta Ignacy Łukasiewicz. Konferencja ta jest również jednym z elementów programu „Jasło - Miasto Wiedzy”. Programu, który ma stworzyć lepsze warunki dla kreowania twórczych postaw wśród młodego pokolenia, dla którego wzorem może być wielki wynalazca związany z Jasłem.

IS Program pop

Serdecznie zapraszamy na konferencję, która odbędzie się w Podkarpackiej Szkole Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle. Rozpoczęcie o godz. 10.

UMJ