REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 04 czerwiec 2013 18:30

Antoniański Dar Serca

Antoniański dar serca

Już w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się uliczna kwesta w ramach obchodów Antoniańskiego Daru Serca. Wszelkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.


Antoniański Dar Serca będzie kontynuacją, odbywającej się od 15 lat w naszym mieście akcji charytatywnej Noworoczny Dar. Nowa formuła i termin, ma nadać tej akcji odmienny charakter, odpowiadający środowisku i oczekiwaniom.
Podobnie jak w latach poprzednich akcji będzie towarzyszyła uliczna zbiórka, planowana w tym roku na 8 i 9 czerwca. Natomiast aż do 12 czerwca poszczególne szkoły i przedszkola będą prezentowały jasielskiej widowni przygotowane przez siebie spektakle. Dodatkowo przy kościele franciszkanów zostanie zorganizowany Jarmark Antoniański (12 i 13 czerwca).

Antoniański dar serca


Finałem Antoniańskiego Daru Serca będzie koncert Zespołu Fioretti, który odbędzie się o godz. 19 przy kościele oo. Franciszkanów w Jaśle.
13 czerwca obchodzić będziemy Dzień Patrona Miasta. O godzinie 17 rozpocznie się uroczysta msza św., a o 18.15 procesja z relikwiami uda się na skwer św. Antoniego. O godz. 19 planowane jest rozdawanie chlebków św. Antoniego przy scenie znajdującej się obok kościoła oo. Franciszkanów.

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin