REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 07 kwiecień 2020 19:11

Wiosenne nasadzenia w mieście

kwiaty 1Trwają nasadzenia kwiatów na terenie naszego miasta.


W tym roku odbędą się one w dwóch rzutach: wiosennym i letnim. Teraz pojawią się stokrotki i bratki, a w lecie begonie, aksamitki, szałwie, ipomee, pelargonie oraz trawy.

Kwiaty pojawią się na rabatach: w Rynku wzdłuż zachodniej pierzei, na rondzie Steinhausa przy Jasielskim Domu Kultury, na skwerach, w zieleńcach przy ul. 3 Maja i ul. K. Wielkiego oraz w parku miejskim w donicach wokół fontanny. Ulice w centrum miasta będą przyozdabiać kwiaty w donicach.

Pierwsza obsada, wiosenna rozpoczęła się na przełomie marca i kwietnia. Sadzone są bratki w różnych kolorach oraz stokrotki, które już pojawiły się w donicach na płycie Rynku. Drugie nasadzenie, które będzie bardziej urozmaicone, zaplanowano pod koniec maja. Upiększać nasze miasto do pierwszych przymrozków będą: begonie, aksamitki w różnych kolorach, szałwie, ipomee, pelargonie, pokrzywy ozdobne oraz trawy.

Urząd Miasta w Jaśle

kwiaty 2

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin