poniedziałek, 16 marzec 2020 10:06

Jasielski Budżet Obywatelski 2021 - przełożenie terminu naboru wniosków

Jasielski Budżet Obywatelski 2021 - przełożenie terminu naboru wnioskówNabór wniosków do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego, który zgodnie z harmonogramem powinien rozpocząć się 16 marca i trwać do 30 kwietnia, został przełożony. Ma to związek z koniecznością zbierania podpisów popierających składane wnioski.

- Biorąc pod uwagę to, że w ubiegłym roku zgłaszane projekty popierało nawet kilkaset osób, nie chcemy narażać naszych mieszkańców na zagrożenia związane z zarażeniem się koronawirusem SARS-CoV-2. Z drugiej strony chcemy, by mieszkańcy mieli możliwość jak największego zaangażowania się w sprawy swojego miasta, dlatego musimy poczekać na odpowiedni czas – podkreśla Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Planowany nabór wniosków rozpocznie się w terminie późniejszym, o czym będziemy informować z wyprzedzeniem.

Urząd Miasta w Jaśle

ZAHURT JASŁO