niedziela, 06 październik 2019 19:56

Pierwsza transza bezpłatnych szczepień przeciwko grypie zakończona – kolejna po 16 października Wyróżniony

Pierwsza transza bezpłatnych szczepień przeciwko grypie zakończona – kolejna po 16 październikaZakończyła się pierwsza transza darmowych szczepień przeciwko grypie (400 szczepionek) dla jaślan powyżej 60 roku życia.

Dalsza część szczepień (600 szczepionek) będzie kontynuowana w momencie dostarczenia szczepionki z hurtowni farmaceutycznej (po 16 października br.). Obecnie w hurtowniach brakuje szczepionek.
Szczepienia odbywają się w przychodniach Samodzielnego Publicznego Miejsko-Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jaśle przy ul. Mickiewicza 4 oraz przy ul. Baczyńskiego 27. Ze względów niezależnych od Miasta Jasła, jak również od wykonawcy usługi, bardzo prosimy o wcześniejsze sprawdzenie czy szczepionka jest już dostępna w przychodni (ul. Mickiewicza 4: tel. 13 44 640 85, ul. Baczyńskiego 27: tel. 1344 69402).

Miasto Jasło program bezpłatnych szczepień dla seniorów prowadzi od ponad dziesięciu lat. W tym roku dzięki zwiększeniu środków, będzie mogło zaszczepić się 1000 seniorów. Obecnie akcja prowadzona jest w ramach „Programu polityki zdrowotnej na lata 2017-2019 obejmującego szczepienia przeciwko grypie dla osób z grupy podwyższonego ryzyka powyżej 60 roku życia”.

Urząd Miasta w Jaśle