REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 02 październik 2019 18:10

Powstała pierwsza farma dyniowa w południowo-wschodniej Polsce

Powstała pierwsza farma dyniowa w południowo-wschodniej PolsceOd lat niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych, zaczynają niedawno znajdować swoich fanów również w Polsce.


Farmy Dyniowe – bo o nich mowa – stają się kolejnym atutem wykorzystywanym przez miejscowości turystyczne. Jedna z nich zlokalizowana jest również w niewielkiej miejscowości Radawa, która mieści się na Podkarpaciu.
- Jesień to piękna pora roku, która wciąż jednak skrywa przed nami wiele tajemnic oraz niewykorzystany potencjał. – mówi Joanna Preisner, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** oraz pomysłodawczyni stworzeni farmy dyniowej. – Dynie to niezwykłe warzywa, posiadające doskonałe wartości zdrowotne, a także, co może wydawać się zaskakujące, będące wyjątkowo wdzięcznym obiektem do fotografowania. Nic dziwnego, że od lat stanowią one rozpoznawalny na całym świecie symbol Halloween.

Farma Dyniowa
Mieszcząca się w Radawie farma dyniowa to nie tylko pole uprawne, ale zaaranżowana przestrzeń w amerykańskim stylu wypełniona licznymi atrakcjami. W jej ramach można zagrać w dyniowe kręgle, porzucać krążkiem do celu, najmłodsi mogą pobawić się w specjalnej „piaskownicy” wypełnionej kukurydzianymi ziarnami czy spędzić czas w stylizowanej szklarni.
Farma dyniowa w Radawie będzie otwarta dla gości przez cały okres jesienny.

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin