poniedziałek, 27 sierpień 2018 16:56

Adam Kucharzyk patronem ulicy Wyróżniony

Adam Kucharzyk patronem ulicyJedna z jasielskich ulic na osiedlu Ulaszowice otrzymała imię Adama Kucharzyka

Jedna z jasielskich ulic na osiedlu Ulaszowice otrzymała imię Adama Kucharzyka, wybitnego lekarza dermatologa, uhonorowanego tytułem „Zasłużony dla Miasta Jasła”.
Nadanie jej imienia znanego i cenionego jasielskiego lekarza dermatologa zaproponował Zarząd Osiedla Ulaszowice. Propozycję tę poparła Komisja Spraw Społecznych Rady Miejskiej Jasła. Pomysł zaaprobowała również - w imieniu własnym i najbliższej rodziny - córka Adama Kucharzyka, mieszkająca obecnie w Warszawie.