wtorek, 05 czerwiec 2018 18:09

„Morze mi się śniło” – koncert grup tańca nowoczesnego z MDK Wyróżniony

„Morze mi się śniło” – koncert grup tańca nowoczesnego z MD30 maja 2018 r. w jak zawsze gościnnych progach Jasielskiego Domu Kultury odbył się koncert tańca pt. „Morze mi się śniło?”

Na scenie zaprezentowało się 80 dzieci uczęszczających do Młodzieżowego Domu Kultury na zajęcia sekcji tańca nowoczesnego. Koncert był okazją dla grup tanecznych, żeby zaprezentować publiczności swoją całoroczną pracę, a poprzez układy choreograficzne, muzykę i kostiumy przybliżyć temat wakacji, wypoczynku i upragnionego lata.
           Zgromadzonych gości powitała pani Monika Kubas-Gozdecka – instruktorka wszystkich grup. Następnie na scenie zaprezentowały się dzieci z najmłodszej grupy (5-6-latki), które swym tańcem dostarczyły widzom wielu wzruszeń. Wystąpił także zespół tańca nowoczesnego JUMP i jego młodsze koleżanki i koledzy z zespołów: JUMPUSIE i JUMPIKI. Na scenie debiutowały także dzieci z grup 7-8 latków i 9-14 latków. Publiczność razem z tancerzami przeniosła się w wodny świat, gdzie nie zabrakło ryb, syren, piratów i marynarzy.

IMG 5827

IMG 5898
Licznie zgromadzona publiczność niejednokrotnie nagradzała gromkimi brawami młodszych i  starszych  artystów. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w widowisku, a ich rodzicom serdecznie gratulujemy wspaniałych, zmotywowanych dzieci.
Dziękujemy dyrektorowi JDK – panu Januszowi Szewczykowi za udostępnienie sali widowiskowej a także Radzie Rodziców MDK w Jaśle i Kawiarni Restauracji Parkowa  za ufundowanie lodów dla wszystkich występujących dzieci oraz panu Sławomirowi Bębenowi - właścicielowi sklepu militarnego Bunkier.

MDK w Jaśle