czwartek, 15 marzec 2018 12:58

100. urodziny pani Karoliny Krupy z Jareniówki Wyróżniony

100. urodziny pani Karoliny Krupy z Jareniówki12 marca 2018 r. pani Karolina Krupa z Jareniówki dołączyła do grona stulatków.

W dniu urodzin jubilatkę odwiedzili: Stanisław Pankiewicz wójt gminy Jasło, ks. proboszcz Tadeusz Gąsiorowski, Janusz Pruchnik radny Rady Gminy Jasło, Aleksander Borkowski zastępca dyrektora ds. świadczeń Oddziału ZUS w Jaśle i Anna Turek zastępca naczelnika Wydziału Świadczeń Emerytalno-Rentowych w Oddziale ZUS w Jaśle, Anna Witalis kierownik USC, Eugeniusz Kołodziej sołtys wsi Jareniówka. Wszyscy życzyli pani Karolinie kolejnych lat życia w zdrowiu, spokoju i radości. Nie zabrakło także kwiatów i prezentów, a także urodzinowego tortu.
W jasielskim oddziale obecnie 30 stulatków pobiera świadczenie honorowe. Najstarsza osoba pochodzi z Grabownicy i w tym roku ukończyła 109 lat.

Oddział ZUS w Jaśle

Fot. Urząd Gminy Jasło