REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 16 luty 2017 08:46

Krawcowa bardzo pomysłowa!

Krawcowa bardzo pomysłowa!W piątkowe popołudnie 10 lutego br. za sprawą książki Krawcowe Doroty Gellner uczestnicy spotkania Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle przenieśli się do pełnej twórczych pomysłów krawieckiej pracowni.


Podczas głośnego czytania poznaliśmy 17 sympatycznych, nieco zwariowanych krawcowych i dowiedzieliśmy się, że nie każda z nich jest miłośniczką porządku oraz igieł, szpulek i agrafek. Z kolorowych skarpet, bez pomocy igły i nici,
na miarę zdjętą z naszej wyobraźni „uszyliśmy” urocze zające. Stwierdziliśmy również, że nie da się „uszyć” ubrania na maszynie do pisania, ale ciekawe
i pełne dobrego humoru książki, zdecydowanie tak.

 

IMG 8764A


IMG 8800A

 

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin