REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 20 styczeń 2017 11:17

Rompey chce być jak Zenek!

Rompey chce być jak Zenek!O muzyce disco polo znów głośno. Zespół Rompey pochodzący z Jasła wychodzi na coraz to wyższe stopnie w muzyce disco.


Mimo, iż grupa funkcjonuje od niespełna dwóch lat, ich teledyski obejrzano ponad 20 milionów razy.
Po ogromnym sukcesie z utworem „Passerati (Passat w TDI)”, który obejrzało ponad 7 milionów osób, przyszedł czas na kolejny singiel grupy z Jasła. Tym razem jest to utwór poświęcony niepodważalnemu królowi muzyki disco polo Zenonowi Martyniukowi.
- To, że muzyka disco jest teraz na takim, a nie innym etapie, możemy zawdzięczyć tylko i wyłącznie jemu – czyli Panu Zenonowi. Grana przez nas muzyka jest coraz bardziej rozpoznawalna - mówi Marcin Rąpała, lider zespołu Rompey.


Zdjęcia do teledysku – do czego już przywykliśmy, zostały zrealizowane oczywiście w Jaśle. Jest wśród nich restauracja, czy galeria handlowa.
Zachęcamy do komentowania, co sądzicie o najnowszej propozycji Marcina z zespołu Rompey!
Materiał prasowy
Zespołu Rompey

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin