czwartek, 15 grudzień 2016 10:18

Strażnicy miejscy pomogą w odpaleniu samochodu

Strażnicy miejscy pomogą w odpaleniu samochoduJuż drugą zimę Straż Miejska w Jaśle będzie pomagać kierowcom w najmroźniejsze dni odpalać samochody.

Zgłoszenia przyjmowane są pod telefonem 986. Przyjazd funkcjonariuszy i ich pomoc jest bezpłatna.

Przy takiej pogodzie Straż Miejska stara się pomagać, zwłaszcza tym, którzy sami nie są w stanie uruchomić swojego pojazdu. Numer 986 jest numerem alarmowy, pod którym przyjmowane są zgłoszenia osób, którym warunki pogodowe uniemożliwiły odpalenie samochodów. Pomoc w tym zakresie jest udzielana nie tylko mieszkańcom naszego miasta, ale także osobom, które do Jasła przyjechały. Straż Miejska nie może wyjeżdżać jednak poza teren miasta.

Strażnicy miejscy proszą mieszkańców o wyrozumiałość, jeśli na ich przyjazd będzie trzeba chwilę zaczekać. W pierwszej kolejności muszą zostać załatwione interwencje wiążące się z zagrożeniem życia lub mienia.

UMJ