piątek, 22 lipiec 2016 16:11

Ujęcia filmowe „Akcji Pensjonat” – utrudnienia w ruchu drogowym

Ujęcia filmowe „Akcji Pensjonat” – utrudnienia w ruchu drogowymProducenci filmu „Akcja Pensjonat” zaplanowali kolejne zdjęcia na terenie naszego miasta.

W sobotę, w Parku Miejskim kręcone będą sceny filmowe do tego fabularyzowanego dokumentu opowiadającego o historii uwolnienia 66 więźniów politycznych z gestapowskiego więzienia w Jaśle, w sierpniu 1943 roku.
Na czas prac związanych z produkcją filmu, chwilowo zamknięte będą odcinki niektórych ulic miasta: 23 lipca, w godz. 10.00 - 18.00 - ul. Staszica (od skrzyżowania z ul. Kołłątaja do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej) oraz 30-31 lipca, godz. 20.00 - 3.00 – ul. Za Bursą (od skrzyżowania z ul. Szopena do skrzyżowania z ul. W. Pola).

Główną rolę w filmie „Akcja Pensjonat” gra Artur Dziurman. Na planie partnerują mu Mateusz Mosiewicz, Mateusz Mikoś, Rafał Dłużniewski.
Producentem filmu jest Telewizja Obiektyw z Krosna, a partnerem Miasto Jasło.
Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.
UMJ