REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 11 listopad 2015 15:43

Pszczelarz z wizytą u przedszkolaków

Pszczelarz z wizytą u przedszkolakówNiezapomnianych wrażeń i przeżyć dostarczyła dzieciakom Przedszkola Miejskiego nr 2 w Jaśle wizyta dyplomowanego pszczelarza Pana Aleksandra Rębacz, który w bardzo barwny sposób propagował wiedzę na temat zdrowych nawyków żywieniowych.Na tle przepięknej dekoracji przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały przekazanych w ciekawy sposób opowieści o życiu i zwyczajach pszczół, miały okazję oglądać przez lupę żywe pszczoły w szklanym ulu, odszukać matkę wszystkich pszczół, słuchać dźwięku jaki w nim panuje.
Z apetytem kosztowały miodek na wafelku, samodzielnie wykonały świeczki z wosku pszczelego. Na pamiątkę udziału w spotkaniu, każdy z przedszkolaków otrzymał słoiczek miodu, pałeczkę do jego nabierania oraz certyfikat smakosza.
Na zakończenie przedszkolaki ślubowały zjadać miodek, bo jak twierdził pan pszczelarz ”Kto miodek każdego dnia jada ten do lekarza nie chadza”.

Pszczelarz z wizytą u przedszkolaków


Pszczelarz z wizytą u przedszkolakówPszczelarz z wizytą u przedszkolakówREKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin