REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 19 październik 2015 09:31

Kolejny sukces Roksany

Kolejny sukces RoksanyRoksana Węgiel, solistka Jasielskiego Domu Kultury zdobyła I nagrodę w IV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej w Tarnowie „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę”.


Podczas konkursu, który odbył się w dniach 9-11 października br., jurorzy ocenili ponad czterystu uczestników m.in.: z Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a nawet z Białorusi. Gwiazdą tegorocznego Festiwalu była Halina Frąckowiak, która wystąpiła z koncertem w sobotę.
Roksana, która prezentowała kategorię dziecięcą, wykonała dwie pieśni „Prawda jedyna”
z repertuaru Beaty Bednarz oraz „Nasz Bóg” zespołu Exodus. 11 października, po dwóch dniach przesłuchań, w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego odbył się koncert laureatów,
w którym wystąpiła także solistka JDK.
Organizatorami wydarzenia byli: parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie, Fundacja „Podzielmy się pięknem i dobrem”. Współorganizatorem był Urząd Miasta Tarnowa.

(JDK)

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin