REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 14 sierpień 2015 15:01

Rompey nie zwalnia tempa. Zobacz kolejny teledysk

Rompey nie zwalnia tempa. Zobacz kolejny teledyskZespół Rompey z Jasła po raz kolejny pokazuje w swoim teledysku, że nie wstydzi się okolicy, z której pochodzi.


W nowym teledysku jest sporo ujęć z Jasła i powiatu jasielskiego. „Ona ma” – to kolejny utwór wraz z teledyskiem od zespołu Rompey. W klipie, oprócz wokalisty Marcina Rąpały pojawiła się także Julia Ruta, która jest jedną z współtwórczyń zespołu disco polo Sensual, który niedawno zadebiutował w branży disco.

- Wielu ludzi krytykowało to, jaką muzykę robię. Cenię każdą krytykę, która jest konstruktywna i z której można coś wyciąnać. Robimy swoje, kolejne piosenki są już gotowe. Niebawem nagrywamy kolejny teledysk – mówi Marcin Rąpała, lider zespołu.

{youtube}QXJWJ372H74{/youtube}

Zespół zdobywa coraz większą popularność na koncertach, których w tym roku zagrał już blisko siedemdziesiąt, a także w sieci, gdzie jego teledysku obejrzano już prawie dwa miliony razy.

Zespół Rompey

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
-1 # Luca 2015-08-14 21:36
Rompey-rompe cazzo żal za te utwory
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin