piątek, 14 sierpień 2015 15:01

Rompey nie zwalnia tempa. Zobacz kolejny teledysk

Rompey nie zwalnia tempa. Zobacz kolejny teledyskZespół Rompey z Jasła po raz kolejny pokazuje w swoim teledysku, że nie wstydzi się okolicy, z której pochodzi.

W nowym teledysku jest sporo ujęć z Jasła i powiatu jasielskiego. „Ona ma” – to kolejny utwór wraz z teledyskiem od zespołu Rompey. W klipie, oprócz wokalisty Marcina Rąpały pojawiła się także Julia Ruta, która jest jedną z współtwórczyń zespołu disco polo Sensual, który niedawno zadebiutował w branży disco.

- Wielu ludzi krytykowało to, jaką muzykę robię. Cenię każdą krytykę, która jest konstruktywna i z której można coś wyciąnać. Robimy swoje, kolejne piosenki są już gotowe. Niebawem nagrywamy kolejny teledysk – mówi Marcin Rąpała, lider zespołu.

{youtube}QXJWJ372H74{/youtube}

Zespół zdobywa coraz większą popularność na koncertach, których w tym roku zagrał już blisko siedemdziesiąt, a także w sieci, gdzie jego teledysku obejrzano już prawie dwa miliony razy.

Zespół Rompey