REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 23 czerwiec 2015 10:38

Rompey kocha piwo! Posłuchaj kolejnego utworu zespołu

Rompey kocha piwo! Posłuchaj kolejnego utworu zespołu To już druga premiera premiera zespołu disco polo „Rompey” z Jasła w czerwcu. Po utworze „Mam obsesję” zespół z wokalistą Marcinem Rąpałą przedstawia cos dla wszystkich piwoszy – singiel „Kocham piwo”.Kilka dni temu zespół na swoim Facebooku chwalił się ponad milionem odsłon kanału, a także tym, że ich największy dotychczasowy hit „Mała, Ty już nie pij” w przeciągu dwóch miesięcy obejrzany został ponad 500 000 razy.
- Nasz nowy utwór „Kocham piwo” jest nagrany bardzo spontanicznie, szybko nagraliśmy teledysk, tekst powstał w kilka minut i dzisiaj możemy pochwalić się nim w sieci – mówi Marcin Rąpała, lider zespołu.

13


To już czwarty singiel zespołu z Jasła, który nie zwalnia tempa i już wkrótce chce wydać swoją płytę. O rosnącej popularności „Rompey” świądczą liczne koncerty w okolicy, ale także w całej Polsce, ale też rosnąca liczba fanów na Facebooku.

{youtube}d6kp0AorXT4{/youtube}

Zespół Rompey

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin