REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 09 czerwiec 2015 14:31

Rompey wydał trzeci singiel. Zobacz teledysk!

Rompey wydał trzeci singiel. Zobacz teledysk!Zespół Rompey podbija scenę muzyki disco polo. Ich poprzedni teledysk do utworu „Mała, Ty już nie pij” obejrzano na YouTube ponad 400 000 razy – mimo, że od premiery minął dopiero nieco ponad miesiąc.Po singlach „Selfi”, „Mała, Ty już nie pij” zespół disco polo z Jasła prezentuje utwór wraz z teledyskiem „Mam obsesję”. W teledysku, oprócz Marcina Rąpały – lidera zespołu pojawiła się dwójka dzieci Kacper i Roksana. U boku głównego bohatera występuje także Natalia.
Spotkania, kolacje i ciągła obsesja na punkcie tylko jednej kobiety – to główne elementy nowego teledysku, którego realizacją zajął się sam wokalista zespołu. Historia kończy się wspólnym wypadem na wakacje.

{youtube}pAgFIo7ndTs{/youtube}
- Nie brakuje nam pomysłów, niedługo zaczynamy pracę nad kolejnym teledyskiem do nowego – czwartego już singla. Na koncertach coraz większe grono osób zna naszą muzykę, a to cieszy artystę najbardziej - mówi Marcin Rąpała, lider zespołu Rompey.
Rompey to także stała współpraca zespołu z twórcom muzyki – Konradem Świędrychem (FunkyStrike), który podobnie jak w przypadku poprzedniego utworu skomponował muzykę.
Materiał prasowy
Zespół Rompey

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin