REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 25 maj 2015 10:22

Sprawny jak żołnierz

Sprawny jak żołnierz W dniu 22.04.2015 na terenie Liceum Ogólnokształcącego w Jedliczu odbyły się XXXVIII ZAWODY SPORTOWO – OBRONNE „Sprawni jak żołnierze - 2015” zorganizowane pod patronatem Ministra Obrony Narodowej.


W zawodach udział wzięli uczniowie klas mundurowych ZS SASR w Trzcinicy gdzie wystąpiły dwa zespoły 3-osobowe w składzie dziewcząt: Edyta Myszkowska, Edyta Przybyłowicz, Gabriela Sendra, natomiast płeć przeciwną reprezentowali: Piotr Dykas, Kamil Kleszyk i Kamil Grzegorczyk. Konkurencje przez jakie musieli przejść to: Test sprawnościowy, Rzut granatem, Strzelanie, Bieg na orientację, Podtrzymywanie życia – pierwsza pomoc przedmedyczna. Po podsumowaniu wszystkich wyników z danych konkurencji na podium i miejscu 3 znalazła się nasza drużyna dziewcząt, natomiast z drużyny chłopców został wyróżniony Kamil Kleszyk nagroda indywidualna za zajecie 3 miejsca w konkurencji Strzelanie.

min2


min3
min4
min5

ZS w TRZCINICY
JS 2091 TRZCINICA

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin