REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 19 luty 2015 09:58

Rusza drugi semestr zajęć na Juniwersytecie

Rusza drugi semestr zajęć na JuniwersytecieJuż w najbliższą sobotę (21 lutego) rozpocznie się drugi semestr zajęć na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym. Dla najmłodszych studentów przygotowano zajęcia z cyklu „Eksperymenty małego Einsteina”. Tym razem dzieci samodzielnie będą wykonywać proste doświadczenia chemiczne z wykorzystaniem odczynników, które można znaleźć w każdym domu.


Kolejne zajęcia dla dzieci młodszych pod nazwą Fabryka kosmetyków odbędą się 7 marca, 21 marca studenci będą uczestniczyć w ćwiczeniach Mikroskop i lupa, a 11 kwietnia w Mitologii dla najmłodszych. 9 maja dzieci poznawać będą Wyrazy obce-nieobce, natomiast 23 maja Historię współpracy zwierząt, roślin i ludzi.

Z kolei dzieci starsze rozpoczną zajęcia 28 lutego wykładem Wyrazy obce-nieobce. 14 marca tematem zajęć będzie Mitologia dla najmłodszych, 23 marca Historia współpracy zwierząt, roślin i ludzi. 18 kwietnia studenci przeprowadzą eksperymenty pod nazwą Historyczne doświadczenie fizyczne: Archimedes i Heron, a 16 maja: Historyczne doświadczenie fizyczne: Platon i Faraday. Zajęcia zakończą się 30 maja, będą to ćwiczenia z cyklu Mali Odkrywcy: Mikroskop i lupa.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Centrum Edukacji SOWA (ul. Kościuszki 1). Dokładne informacje dotyczące zajęć, a także godziny ćwiczeń dla poszczególnych grup znajdują się na stronie internetowej Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego www.juniwersytet.pl

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin