REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 01 grudzień 2014 00:00

Szanowni Państwo,

AChciałem bardzo podziękować wszystkim mieszkańcom Miasta Jasła za to, że wzięli udział w II turze wyborów. W szczególny sposób chciałem podziękować za głosy oddane na mnie, bo otrzymałem ich aż 4769. To wyraz dużego zaufania.


Po tych wielu latach w samorządzie wiem, że otaczają mnie znakomici współpracownicy. Wiem także, że jest wielu mieszkańców, którzy uznali, moją dotychczasową pracę, a także przygotowany przeze mnie program na nadchodzącą kadencję, za zgodny z ich oczekiwaniami.
Wyniki wyborów nie dają mi możliwości kontynuowania pracy w samorządzie. Dziękuję za te wspólne lata. Dziękuję także Panu Ryszardowi Pabianowi za elegancką kampanię życząc mu jako przyszłemu Burmistrzowi Miasta Jasła wielu sukcesów oraz spełnienia tych planów, które przedstawił. Powinniśmy robić wszystko, żeby nasze miasto się rozwijało .

Gratuluję i życzę sukcesów.
Andrzej Czernecki

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin