REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 14 kwiecień 2014 02:00

Dzień Czekolady w SP nr 4

sdgG

12 kwietnia w kalendarzu świąt nietypowych obchodzony jest Dzień Czekolady.


Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle zaprosiła na to niezwykłe święto dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 oraz uczniów szkoły na słodkie świętowanie. Czytelnia w ten dzień zamieniła się w Krainę Słodkości, w której obok książek kucharskich dla dzieci znajdowały się słodycze i „fabryka czekolady”.

sdgG


12wrwer

Impreza miała na celu popularyzację i upowszechnianie historii czekolady oraz jej wartości zdrowotnych, jak również kształtowanie pożądanych postaw dotyczących wiedzy o zdrowym stylu życia, pokazaniu konieczności zachowania umiaru w jedzeniu słodyczy. Dzieci brały udział w czekoladowych zabawach, przebrane w stroje kucharzy wyszukiwały składniki i sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania muffinek i naleśników czekoladowych. Na koniec wszyscy zgodnie stwierdzili, że takie święto powinno być obchodzone częściej niż raz w roku!

Katarzyna Skicka-Such

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin