Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

Rozmaitości

poniedziałek, 19 wrzesień 2022 09:59

Lasy społeczne - zaprojektujmy je razem!

lasyLasy Państwowe podejmują ważne kroki w kierunku usystematyzowania problemu lasów wokół dużych miast.

eko nawykiRozpoczęły się upragnione wakacje.

nasz klmatWedług raportu „Klimat tworzą ludzie – zachowania ekologiczne Polaków”, przygotowanego w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej Ministerstwa Klimatu i Środowiska „Nasz Klimat”

nasz klimatW ostatnich latach coraz częściej słyszymy o konieczności wdrożenia rozwiązań, które zahamują zmiany klimatu.

środa, 27 kwiecień 2022 12:19

Jakie są przyczyny globalnego oceplenia?

jak zmienia sie klimatGlobalne ocieplenie – z jednej strony wszyscy znają to pojęcie, jednak czy dokładnie wiemy, co konkretnie oznacza?

środa, 06 kwiecień 2022 12:07

Świecimy na niebiesko

Światowy Dzień Świadomości AutyzmuW Przedszkolu Miejskim nr 9 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle, w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle

strazacyGrupa Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. zakupiła i przekazała sprzęt dla strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Jaśle za kwotę 50 tysięcy złotych.

Poprawa połączeń komunikacyjnych powiatów jasielskiego, bardejowskiego i świdnickiego z korytarzami TEN-TW środę, 30 marca 2022 roku, Starosta Jasielski Adam Pawluś wziął udział w konferencji online

piątek, 01 kwiecień 2022 10:39

Jednośladem bezpiecznie do celu

jednosladem bezpiecznieWraz ze zmianą pory roku na drogach jest coraz więcej miłośników jednośladów motocykli, motorowerów, rowerów oraz hulajnóg elektrycznych.

Światowy Dzień Wody 2022Dbajmy o zasoby wody - dlaczego powinniśmy ją oszczędzać?

Poinformuj nas