Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

Rozmaitości

bezplatne pojemniki 116 tysięcy pojemników na odpady trafi do prywatnych domów jednorodzinnych znajdujących się na terenie Jasła.

seniorzyZarząd Powiatu w Jaśle, w dniu 24 stycznia br., zatrudnił na stanowisku dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Foluszu Martę Misiołek.

Jednorazówki, woreczki i inne foliówki. Sprawdź, dlaczego warto z nich rezygnowaćTorby jednorazowe, woreczki śniadaniowe czy folia stretch. To tylko niektóre z chętnie wykorzystywanych na co dzień artykułów do przechowywania i transportu.

polozna na medal11 stycznia 2023 r., Warszawa – Po raz dziewiąty poznaliśmy najlepsze położne w kraju. Zwyciężczynią konkursu “Położna na medal” została Małgorzata Buba, która pracuje w przychodni w Jaśle jako położna środowiskowo-rodzinna.

lalki 1Piętnastu instruktorów, pedagogów i pasjonatów z województwa podkarpackiego wzięło udział w 28-godzinnych warsztatach lalkarskich, które odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle i gościnnie w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej.

czwartek, 27 październik 2022 11:06

Czym jest i jak pokazywać rodzicielstwo zastępcze?

rodzina17 października odbyła się w Internecie szeroka debata “Open Space” o rodzicielstwie zastępczym.

dozynki 1W niedzielę, 28 sierpnia, w Osobnicy odbyły się XXII Dożynki Województwa Podkarpackiego.

poniedziałek, 19 wrzesień 2022 09:59

Lasy społeczne - zaprojektujmy je razem!

lasyLasy Państwowe podejmują ważne kroki w kierunku usystematyzowania problemu lasów wokół dużych miast.

eko nawykiRozpoczęły się upragnione wakacje.

nasz klmatWedług raportu „Klimat tworzą ludzie – zachowania ekologiczne Polaków”, przygotowanego w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej Ministerstwa Klimatu i Środowiska „Nasz Klimat”

Poinformuj nas