REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 06 październik 2014 00:00

Potknięcia i poślizgnięcia w miejscu pracy

potknieciaOkręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie realizuje program informacyjny, którego celem jest ograniczenie zagrożeń powodujących potknięcia
i poślizgnięcia w miejscu pracy w przedsiębiorstwach zajmujących się handlem hurtowym, ze szczególnym uwzględnieniem magazynów.

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie zaprasza przedsiębiorców, pracodawców prowadzących działalność w zakresie handlu hurtowego oraz użytkujących magazyny do udziału w bezpłatnym szkoleniu w dniu 14 października 2014 r. o godz. 10:00 w siedzibie PIP w Rzeszowie – ul. Gen. Maczka 4. W trakcie szkolenia zostaną omówione m.in. zagadnienia dotyczące identyfikacji zagrożeń powodujących potknięcia i poślizgnięcia oraz metody ich ograniczania oraz zasady stosowania tzw. „elastycznego czasu pracy”. Zgłoszenia – nr tel. 17 71 72 036

PIP Rzeszów

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin