środa, 19 luty 2014 11:23

Szkolenie „Prawo pracy w 2014 roku”

Zmiany w prawie pracy w 2014 roku to temat szkolenia zorganizowanego przez Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Państwową Inspekcję Pracy w Starostwie Powiatowym w Jaśle.

„Prawo pracy w 2014 roku” to temat szkolenia, które odbyło się 18 lutego b.r. w Starostwie Powiatowym w Jaśle. Jego uczestnicy mogli dowiedzieć się m.in. jakie zaszły zmiany w czasie pracy. Poznali zasady nabywania i udzielania urlopów wypoczynkowych, a także uprawnienia pracownika do urlopów związanych z wychowywaniem dzieci.

Szkolenie „Prawo pracy w 2014 roku”

Przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy przypomniał także pracodawcom podstawowe obowiązki w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym wobec osób zatrudnianych na innej podstawie niż umowa o pracę.
Szkolenie odbyło się w ramach cyklu szkoleń organizowanych przez Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców. Poprzednie, zorganizowane w styczniu, dotyczyło zmian w programie Płatnik oraz obowiązków pracodawcy w 2014 roku.

Starostwo Powiatowe w Jaśle