środa, 17 luty 2021 11:58

KONKURS

Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle i Komendą Powiatową Policji w  Jaśle serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie Plastyczno - Literackim „Lajkuję - nie hejtuję”.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu jasielskiego. Głównym celem konkursu jest promocja bezpiecznego i  odpowiedzialnego zachowania w Internecie.

Zapraszamy uczniów do wypowiedzenia się w temacie mowy nienawiści za pomocą pracy plastycznej, plakatu lub krótkiej formy literackiej. Dla laureatów w poszczególnych kategoriach organizator zapewnia cenne nagrody.

Szczegółowe zasady konkursu i formularz zgłoszenia znajdują się na stronie www.mdkjaslo.pl

Serdecznie zapraszamy!