piątek, 16 kwiecień 2021 12:01

Konkurs: Rodzinna Majówka

Konkurs: Rodzinna Majówka

Majówka to spędzanie wolnego czasu, wycieczki, pikniki, spotkania w gronie rodzinnym. To czas na dobrą zabawę, o której możecie „opowiedzieć" uczestnicząc w konkursie plastycznym „Rodzinna majówka”.
Zachęcamy do udziału dzieci do lat 10 i ich rodziców/opiekunów. Termin nadsyłania prac mija 14 maja br., a wystawa pokonkursowa zostanie zorganizowana w Jasielskim Domu Kultury 21 maja br. i potrwa do 11 czerwca br.
Szczegóły konkursu w regulaminie, dostępnym na www.jdkjaslo.pl w zakładce „O JDK – dokumenty do pobrania”. Do prac należy dołączyć także wypełnioną zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku.

(JDK)

poniedziałek, 15 marzec 2021 08:37

Przekaż 1% dla Lenki

Zaczyna się nowy okres rozliczeniowy, a my jak co roku prosimy o przekazanie 1 % dla naszej córki ☺️❤️
Lena urodziła się w 2016r. z wadą genetyczną - zespołem Downa i wadą serca (operowaną w 5 miesiącu życia). Ponieważ zespół Downa wiąże się z opóźnieniem psychoruchowym wszystkie na pozór łatwe czynności jej przychodzą trudniej. Kilka razy w tygodniu ćwiczy pod okiem rehabilitantów, logopedów, psychologów dodatkowo jest pod stałą kontrolą kardiologa, endokrynologa (niedoczynność tarczycy), neurologa, okulisty (nadwzroczność), laryngologa, ortodonty (wada zgryzu) i hematologa (małopłytkowość).
Wszystkim którzy zdecydują się przekazać 1 %  Lenie dziękujemy z całego serca ❤️??

1% dla Lenki