Jasło

Fotografia ślubna

Opinie na każdy temat

środa, 13 maj 2020 17:55

Wsparcie dla mikroprzedsiębiorców!

IMG 0711Do Urzędu Pracy w Jaśle napływają wnioski od mikroprzedsiębiorców o pożyczkę na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

Betonowe miasto Jasło – nowe hasło strategii wizerunkowej miasta Jasła?Co powiecie na takie hasło kampanii wizerunkowej miasta Jasła?

wtorek, 19 marzec 2019 16:13

Niewygodny problem odsuwa się w czasie

Niewygodny problem odsuwa się w czasieRadni powiatu jasielskiego nie zajmą się teraz trudną sytuacją Szpitala ponieważ …

Sesja bez kworum Zwołana sesja budżetowa Rady Powiatu w Jaśle nie odbyła się z powodu braku kworum. Na 23 radnych aż 12 było nieobecnych. W ten sposób radni opozycji zademonstrowali swój sprzeciw przeciwko spychaniu ich do kąta.

środa, 17 październik 2018 15:56

Troska czy przedwyborcze ,,halo” o szpital?

Troska czy przedwyborcze ,,halo” o szpital?Jak zdążyli Państwo zauważyć jasielski szpital przeżywa znaczącą rewolucję.

środa, 17 październik 2018 08:26

Banerowe POPiSy

Przedwyborcze popisyMówią, że jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Coś w tym jest.

piątek, 13 lipiec 2018 13:44

Jasło nie wykorzystuje swojej szansy

Jasło nie wykorzystuje swojej szansyRadni zablokowali możliwość pozyskania środków

URZĄD PRACY TWOJĄ WIZYTÓWKĄ NA RYNKU PRACY?Dla wielu pracodawców curriculum vitae jest pierwszym z wielu etapów na drodze do zatrudnienia odpowiedniego kandydata.

piątek, 18 marzec 2016 14:02

Sprostowanie

SprostowanieW artykule pod tytułem „Fuszerka za publiczne pieniądze czy fachowcy od siedmiu boleści?”, opublikowanym 16 marca 2016 r. na portalu informacyjnym www.miastojaslo.pl podano Czytelnikom nieścisłe informacje, wymagające sprostowania.

Fuszerka za publiczne pieniądze czy fachowcy od siedmiu boleści?O Jasielskim Domu Kultury w lokalnej prasie i portalach informacyjnych było ostatnio bardzo głośno. Wszystko za sprawą jego gruntownego remontu i przebudowy.

Informacje