Opinie na każdy temat

piątek, 13 lipiec 2018 13:44

Jasło nie wykorzystuje swojej szansy

Jasło nie wykorzystuje swojej szansyRadni zablokowali możliwość pozyskania środków

URZĄD PRACY TWOJĄ WIZYTÓWKĄ NA RYNKU PRACY?Dla wielu pracodawców curriculum vitae jest pierwszym z wielu etapów na drodze do zatrudnienia odpowiedniego kandydata.

piątek, 18 marzec 2016 14:02

Sprostowanie

SprostowanieW artykule pod tytułem „Fuszerka za publiczne pieniądze czy fachowcy od siedmiu boleści?”, opublikowanym 16 marca 2016 r. na portalu informacyjnym www.miastojaslo.pl podano Czytelnikom nieścisłe informacje, wymagające sprostowania.

Fuszerka za publiczne pieniądze czy fachowcy od siedmiu boleści?O Jasielskim Domu Kultury w lokalnej prasie i portalach informacyjnych było ostatnio bardzo głośno. Wszystko za sprawą jego gruntownego remontu i przebudowy.

sobota, 02 styczeń 2016 14:23

PiS „wymiata”… media publiczne

PiS „wymiata”… media publiczneZdaniem posła Mieczysław Kasprzaka, szefa podkarpackich struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego, PiS wprowadzając nowelizację ustawy dotyczącej mediów publicznych „wymiata” – nie chodzi jednak o to, że PiS jest najlepszy – wręcz przeciwnie, wymiata dotychczasowe kadry dyrektorskie i zastępuje ich swoimi ludźmi.

miniPomysły młodej architekt z Jasła na uatrakcyjnienie naszego miasta.

3-Młody producent filmowy i muzyczny pochodzący z niewielkiego miasta na Podkarpaciu.

OPINIEDni Jasła za nami - pośpiewali i pograli. Jednak mało osób wie, jak naprawdę wyglądała organizacja imprezy ,,od kuchni”.