REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 11 lipiec 2013 10:28

Zespół „Street Elite” oraz Michał Młocek w następnym etapie „Mam Talent!”

Street Elite - AT Dance - Mam talent 16

Poniedziałek 8 lipca bieżącego roku na długo pozostanie w pamięci zespołu Street Elite z „AT Dance” Studio Tańca w Jaśle i Michała Młocka z Potoka, k. Krosna którzy to dostali się do kolejnego etapu 6 edycji Mam Talent.


Dzień dla młodych tancerzy nie był łatwy i lekki – wyjazd 6:00 rano do Krakowa, oczy zaspane ale serca pełne pozytywnej energii. Podróż, a następnie męczące oczekiwanie na swoją kolej. Emocje niejedno krotnie brały górę jednak uśmiech nie schodził im z twarzy.
Pogoda piękna choć upał doskwierał każdemu. Po około 7 godzinach oczekiwania w Sali Oczekiwań nastał niezapomniany moment – Taniec na wielkiej scenie Teatru Słowackiego przed dobrze znanym Jury dla każdego.
Natłok myśli ostatnie poprawki i słowa : „ Michał dajesz czadu….” I zaczęło się taniec trwający około dwóch minut, można by powiedzieć, że to krótki czas jednak jak ważny dla każdego tańczącego w takim wydarzeniu. Podbicie serc publiczności, owacje na stojąco i wielkie oklaski świadczyły o tym, że Michał Młocek, któremu choreografię przygotował Tomasz Berkowicz z AT Dance Studio Tańca w Jaśle, a muzykę specjalnie skomponował Konrad Belina-Brzozowski - DJ Lord Qiuu pomogli Michałowi osiągnąć zamierzony cel – kolejny etap w programie zakończony pozytywnymi ocenami . Padły słowa, które do dziś słychać : „…Michał przechodzisz dalej”. W niedługim czasie po Michale wystąpił zespół „Street Elite” nad którego bezpieczeństwem czuwała jak to nazwali :”… Mama …” – Alma Wysocka z AT Dance Studio Tańca.

Street Elite - AT Dance - Mam talent 16


Kopniaki na szczęście i poszli pokazać na co ich stać. Taniec przepełniony energią, dynamiką i uśmiechem goszczącym na twarzach od ucha do ucha sprawił, że była to wspaniała zabawa.
Światła, kamery oklaski publiczności, okrzyki:”… Street Elite tańczy git!”, transperent w pierwszym rzędzie to były elementy, które sprawiły, że Zespół w składzie: Justyna Banach- Justa, Paulina Dacyl – Paula, Dawid Sanocki, który od prowadzącego prowadzącego Prokopa usłyszał słowa: „… Dawid pokonaj Goliata” (mając namyśli nowego członka jury - Augustina Egurrole), Katarzyna Śliwińska – Kacha, Aleksandra Stęgowska – Olaska i Dagmara Wysocka – Daga mało nie roznieśli sceny swoim tańcem.
Podbicie serc Jury sprawiło, że pomiędzy oklaskami nasze pociechy usłyszały :”… Przechodzicie dalej” Zbiegnięcie ze sceny, rzucenie się na „Mamę”, okrzyki i łzy jednym słowem emocje zostały puszczone i wielka radość, która trwa do dziś sprawiły, że teraz w oczekiwaniu na ostateczny werdykt czy nasi tancerze dostaną się do finału sprawiło nagłe przegrzanie systemu i w drodze powrotnej wszyscy zasnęli śniąc o tym co bliżej już jak dalej 16 lipiec Warszawa i werdykt ostateczny. Trzymamy kciuki i wspieramy tych, którzy swoja pasją, zawzięciem i ciężką pracą pokazali jak daleko można zajść – WYSTARCZY CHCIEĆ.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii na www.TomaszBerkowicz.pl

AT Dance

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # Dorota 2013-07-11 12:06
Brawo Michał! Szkoła w Jedliczu trzyma kciuki. Wygraj! Będę wysyłać SMS-y...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Ala 2013-07-11 12:56
Ślemy sms-y!!!!!!!!!! !!! Brawo, brawo
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # alf 2013-07-11 13:36
Gratulacje!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin