REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 28 październik 2014 00:00

Mateusz Mijal prezentuje swój nowy utwór (wideo)

fragment-klipuKilka chwil temu premierę miał nowy utwór młodego wokalisty z Jasła Mateusza Mijala, który wspólnie ze Stachurskim nagrał duet do utworu „Za to co mam”.


Kilka chwil temu premierę miał nowy utwór młodego wokalisty z Jasła Mateusza Mijala, który wspólnie ze Stachurskim nagrał duet do utworu „Za to co mam”. Utwór ukazał się wraz z teledyskiem.
Nowy utwór Mijala z gościnnym udziałem Stachurskiego to unikalny miraż dwóch doświadczonych muzyków i wokalistów w połączeniu z energetyczną muzyką. – Dla mnie Jacek to swego rodzaju „klasyk”, którego słuchało się w największych rozgłośniach. Teraz miałem okazję nagrać z nim utwór – mówi Mateusz Mijal.
Jaślanin po raz kolejny zabiera nas w podróż dosłownie i w przenośni do swoich rodzinnych miejsc, na nowo interpretując maksymę „rodzinne strony” w najlepszym tego słowa znaczeniu, gdyż teledysk do nowego utworu kręcony był m. in. w Rzeszowie.
Mamy nadzieję, że po sukcesie z utworem „Niech się ludzie śmieją” i „Zabijasz mnie”, duet ze Stachurskim będzie kolejnym udanym dziełem artysty.

{youtube}OEz9-nvYoko{/youtube}

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
-1 # Luca 2014-10-28 21:08
Ale flaki z olejem Discopolowenie dość że ze Stachurskym to jeszcze niskobudżetowy teledysk.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Ł 2014-10-29 19:42
Całkiem przyjemny teledysk.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin