REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

niedziela, 12 styczeń 2014 09:15

Festiwal Kolęd i Pastorałek w Rzeszowie

minichor

W dniu 11 stycznia 2014 r. w Bernardyńskim Centrum Religijno-Kulturowym w Rzeszowie odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek.


facechor

W Festiwalu wzięło udział 14 zespołów. Jury w składzie : dr Tatiana Svajkova (Słowacja), dr Anna Marek-Kamińska i mgr Monika Fabisz skrupulatnie i dokładnie przysłuchiwały się poszczególnym występom. Podczas przesłuchań zaprezentował się także chór SOLI DEO z I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle pod dyrekcja pani mgr Moniki Twarduś. Chór SOLI DEO wykonał następujące utwory:1. L. Kubiak – Anioł Pasterzom mówił, 2. Z kancjonału Benedyktynek – Nuż my dziś Krześcijanie. 3. D. Kusz OP- Gdy się Chrystus rodzi 4. A. Szypuła – Gore gwiazda. Nasz chór doceniony przez jury w kategorii chórów młodzieżowych zajął I miejsce. W ramach Festiwalu chór wystąpił także w kaplicy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.
Chór Soli Deo

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin