REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 14 grudzień 2013 09:49

Koncert urodzinowy w JDK

Koncert urodzinowy w JDK

21.12.2013 w Sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury, w przedświątecznej atmosferze odbędzie się koncert jubileuszowy dwóch zasłużonych dla Jasielskiej Sceny Muzycznej zespołów: Krusher, który będzie świętował 10 lat swej działalności oraz Mindfield, który na swym koncie ma 5 lat działalności.


Oba zespoły zapowiadają przygotowanie szczególnych setów koncertowych z wieloma niespodziankami. Na końcu Krusher i Mindfield połączy siły by zagrać wspólnie kilka utworów. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie na Jasielskiej Scenie. Cały koncert będzie rejestrowany i wydawany w formacie DVD. Podczas koncertu mile widziane PREZENTY.
Krusher po Festiwalu Krushfest zaszył się w studio gdzie pracuje nad nowa płytą, na której znajdzie się również koncertowe DVD. Zespół wyznaczył sobie nowe cele mi.n. po wydaniu nowego long play bierze się za kolejne wydawnictwo. W planach na 2014 ma również sporo koncertów oraz….KRUSHFEST 2014!

IS koncert-JPGW obozie Mindfield w ostatnich czasach bardzo dużo się dzieje. Po odejściu Pawła Kędziory jego miejsce zajął fan Dimebaga Darrella - Tomasz Świerad. Z nowym gitarzystą zespół zaczął nagrywać nową płytę, która ukarze się początkiem roku 2014. W jednym z utworów gościnnie udzielił się Titus z zespołu Acid Drinkers. Nie zapeszając, zespół ponownie złapał wiatr w żagle i 21 grudnia zaprezentuje minimum 4 nowe kawałki.

{youtube} CpaOoPIli_A {/youtube}{youtube} D-Tjx7c6idc&feature=youtu.be {/youtube}


Organizatorzy

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin