REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 22 luty 2013 21:35

PBW w Krośnie Filia w Jaśle zaprasza młodych do wzięcia udziału w VI Wieczorze Twórczości Młodych

87Wychodząc naprzeciw młodym ludziom z pasją, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle, od sześciu lat raz w roku w miesiącu kwietniu, organizuje spotkania młodych twórców.


Spotkania te odbywają się w ramach Wieczoru Twórczości Młodych. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie młodym twórcom możliwości prezentacji swoich pasji, m.in. różnego rodzaju prac artystycznych, twórczości literackiej, talentu wokalnego na forum publicznym.
W bieżącym roku również zapraszamy chętnych młodych twórców tj. uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego oraz studentów do wzięcia udziału w VI Wieczorze Twórczości Młodych. MASZ PASJĘ PODZIEL SIĘ NIĄ Z INNYMI I POKAŻ, ŻE ŻYCIE MOŻE BYĆ CIEKAWE!
Zgłoszenia przyjmujemy do 29 marca. Natomiast spotkanie młodych twórców i prezentację ich pasji planujemy w drugiej połowie kwietnia.
Karty zgłoszeń wraz z regulaminem otrzymały wszystkie gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne powiatu jasielskiego, można je też otrzymać u organizatora.

Grażyna Jędryczka
Kierownik PBW Filia w Jaśle

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Komentarze  
+3 # Ja 2013-02-23 11:03
Wspaniałe przedsięwzięcie ! :)
Bardzo chętnie wezmę udział!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin