REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 22 listopad 2013 17:47

Instrumenty wokół nas – muzyczna edukacja

IS IMG 8781

Umuzykalnianie dzieci poprzez kontakt z żywą muzyką oraz szerzenie kultury muzycznej było celem audycji edukacyjnej „Instrumenty wokół nas”, która odbyła się wczoraj (21 bm.) w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury.


Audycja muzyczna ukazała różnorodność instrumentarium w oparciu o wybrane kompozycje dostosowane do możliwości percepcyjnych najmłodszych słuchaczy. Wykonawcami byli młodzi artyści, uczniowie Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle, którzy przenieśli słuchaczy w magiczny świat muzyki.

IS IMG 8709


IS IMG 8728


Pomysł, zrealizowany przez Prywatną Szkołę Muzyczną w Jaśle we współpracy z JDK, okazał się strzałem w dziesiątkę. Wypełniająca salę widowiskową młodziutka, żywo reagująca publiczność z entuzjazmem oklaskiwała kolejnych wykonawców i z wielkim zainteresowaniem chłonęła niezwykle przystępnie podawane informacje na temat repertuaru muzycznego.

IS IMG 8763JDK

 

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin