REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 19 październik 2013 21:42

Kubusiowe święto

IS 01

14 października br. minęła 87 rocznica wydania książki o przygodach „Kubusia Puchatka” A.A. Milne’a. Z tej okazji obchodzone są Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia.


Jak co roku ulubieniec małych i dużych obchodził swoje święto także w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Najmłodsi goście urodzinowego spotkania z entuzjazmem wysłuchali głośnego czytania o przyjęciu na cześć misia o wielkim sercu i złożyli życzenia milusińskiemu jubilatowi. Czego życzyli? „Wielu rozbrykanych i oddanych przyjaciół” oraz dużo uśmiechu. Wspólnie pomogli przyjaciołom Kubusia odgadnąć, jakie ślady pozostawiają mieszkańcy Stumilowego Lasu i co najważniejsze - zapełnić Puchatkową spiżarnię smakołykami przed nadchodzącą zimą. Nie zabrakło w niej ciast, soków i tego, co miś-łakomczuszek lubi najbardziej – złocistego miodu. Na zakończenie najmłodsi sprawdzili swoją sprawność, pomagając Królikowi przystroić las kolorowymi balonami przed przybyciem Kubusia. Nie obyło się też bez słodkiego poczęstunku łakociami z puchatkowej spiżarni.

IS 02


IS 06


W imprezie urodzinowej w Oddziale dla Dzieci MBP wzięły udział dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 i Bajkowego Prywatnego Przedszkola.
Ulubieniec najmłodszych świętował także wraz z Filią nr 3 i Filią nr 1 - z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 9 i Oddziału Przedszkolnego Zespołu Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle.

MBP w Jaśle

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin